Rolety

ROLETY- ŚWIATŁO ZAWSZE POD KONTROLĄ

roleta dzień nocWycena oraz informacje:

     tel: 530 076 440

W naszej ofercie posiadamy:

•Mini Besta– najbardziej znany system bezinwazyjny bez kasetki . Wyposażony jest w żyłkę, która po opuszczeniu rolety jest niewidoczna. Mocowanie tego systemu jest bardzo proste, ponieważ posiada haczyki które zakłada się na ramę okienną bez konieczności nawiercania . Dostępne kolory tego systemu to biały i brąz.

•Mini Vegas– Jest to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym za materiałem. System posiada hamulec, który umożliwia zatrzymanie tkaniny w każdej wysokości. Dzięki lekkiej konstrukcji prezentuje się bardzo ładnie w każdym typie okna . Roletę montujemy bezinwazyjnie na skrzydle okiennym.

•Wolnowiszące RM 25
•Wolnowiszące RM 32                                
•Wolnowiszące RM 32 kaseta
•Wolnowisząca RM 45

Roleta wolnowisząca typu RM25, RM32, RM32 kaseta i RM 45
System rolet typu RM to praktyczny sposób na zasłonięcie okien oraz ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza. Idealnie sprawdzają się jako ekran do rzutnika. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach materiałowych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.RM 25 – rurka o grubości 2,5cm
RM 32 – rurka o grubości 3,2 cm
RM 45 – rurka u grubości 4,5cmW zależności od rozmiaru rolety – zalecamy rozmowę ze sprzedawcą.

•Fantazja– Idealnie pasuje do każdego rodzaju i koloru okna. Przysłania maksymalną ilość światła dzięki prowadnicom przyklejanym na ramę okna. Kasetka typu fantazja wyróżnia się małym rozmiarem i nowoczesnym kształtem. Dostępne kolory osprzętu: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, anoda, mahoń, wiśnia, orzech, jasny dąb, winchester, dąb bagienny.

•UNI Besta– Najbardziej rozpoznawany system w roletach kasetowych. Są one montowane na wkręty do listwy przyszybowej. Zestaw w komplecie posiada prowadnice przyklejane do listwy przyszybowej i w maksymalnym możliwym stopniu eliminuje przenikanie światła i zapewnia swobodne poruszanie się materiału nawet przy uchylonym oknie. Dostępne kolory tego systemu :
PCV: biały brąz
Aluminium: biały, brąz, anoda, dąb, złoty dąb, jasny dąb, orzech, wiśnia, mahoń.

•UNI Besta Przestrzenna- Rolety te są modyfikacją systemu rolet UNI BESTA. Oba te modele mają tą samą kasetkę i ten sam system łańcuszkowy, różnią się sposobem pomiaru i montażem. Kasetkę przykleja się do ramy okna lub można zawiesić na haczyki bezinwazyjne. Prowadnice do tego systemu od innych różnią się kształtem.

•Rolety dachowe Premium– Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych. Posiada niezawodny samohamujący mechanizm, który pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości. Ten system ograniczenie przenikania światła do minimum. Dostępne kolory: Srebrny (anoda) , Beżowy (RAL 1011), Biały (RAL 9003)

•Rolety dzień/noc– materiał, który pozwala na operowanie ilością świtała przenikającego do pomieszczeń bez konieczności podnoszenia rolety. Dzięki bogatej kolekcji tkanin oraz wielobarwnej kolorystyce materiałów pozwala nam dobrać roletę do wystroju wnętrza.

•Żaluzje pionowe (Verticale) – ten nowoczesny system osłony okiennej, stosowany jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, szkołach, szpitalach. Za pomocą sznurka możesz ściągnąć pasy twojego Verticala na jedną lub dwie strony. Do sterowania służą proste i niezawodne mechanizmy koralikowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, zapewnią długie lata użytkowania.


Rolety Producent


Zastanawiasz się nad kupnem rolet i nie wiesz jakie wybrać? Pomożemy Ci! , dysponujemy szeroką ofertą produktów. Bogaty wybór kolorów i wzorów tkanin daje szansę na stworzenie rozwiązania idealnie komponującego się z wnętrzem. 

Przemyślana konstrukcja i łatwość użytkowania sprawiły, że rolety stały się powszechnie wykorzystywanym systemem zaciemnienia okiennego. Dają możliwość regulacji poziomu nasłonecznienia wnętrz, a prosty, samohamujący łańcuszkowy system sterowania umożliwia każdemu swobodę użytkowania. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż, pozwalający na dostosowanie do większości okien. Proponujemy tradycyjne rolety okienne przyszybowe, jak też modele wolnowiszące.

Sprawdź więcej